DOS Gymnastiek

Door Oefening Sterk

Gym greenn

Turnen

Trimfit

AFSLUITING TURNSEIZOEN

Als afsluiting van het turnseizoen is op vrijdag 1 juli de Try Out Cup gehouden in de Vogelweide. De turnsters uit de voorbereidingsgroep en uit de onderbouw van de wedstrijdgroep lieten tijdens deze wedstrijd per toestel enkele onderdelen zien die ze aan het oefenen zijn of die in het komende seizoen in hun oefening zitten. Hierbij werd niet alleen geturnd op de wedstrijdtoestellen, maar ook op bv de rekstok en de grondbalk. Verder werd er gebruik gemaakt van oa trampolines en de balkverbreder. Het was ook toegestaan dat er door een trainer gevangen werd.

Vele toeschouwers waren naar de Vogelweide gekomen om de kunsten van de turnsters te bewonderen. En het was absoluut de moeite waard, er was een mooi stukje turnen te zien. Regelmatig zagen de geturnde onderdelen er al soepeltjes uit, dat beloofd wat voor het nieuwe turnseizoen!

De uitslagen van de Try Out Cup zijn;

Voorbereidingsgroep (2009); R2

1 Noahli van der Hijden         31.5

2 Fenne Bootsma                   31.0

Gaia Bijkerk en Michelle Schep waren afwezig.

Voorinstap (2008) en instap (2007); D2

1 Dionne Prins                        31.3

2 Twinke de Hoog                 31.2

3 Zara Dankers                       30.7

   Lynn Stolk                          30.7

Frederique Verdel was afwezig.

Pupil 1 (2006) en  pupil 2 (2005); D2

1 Charlotte Scheeren              31.6

2 Nica van Poppel                  31.4

3 Irma van der Horst              31.3

4 Renske Vellema                  30.6

5 Lotte Dool                           30.5

6 Femke Dool                         29.9

7 Lola Apon                           29.8

Voorinstap (2008) en instap (2007); D1

1 Noa Lie van Teijlingen        32.9

2 Roos van de Ridder            32.7

3 Benthe van Beek                 32.5

4 Jitske Scheper                      32.4

Pupil 1 (2006), pupil 2 (2005) en jeugd 1 (2004); D1

1 Pam de Jong                        33.2

2 Noel Boetekees                   32.7

3 Susanne Schoenmakers       32.3

4 Lika van den Bergh             31.7

5 Quinta Buijserd                   30.6

Linn Jonckheer zat met haar been in het gips en kon dus helaas niet mee turnen.

Nica, Lotte en Femke zien we helaas na de zomervakantie niet meer terug in onze turnselectie. Van Britt Murck en Jitske Vellema hebben we eerder in het seizoen al afscheid genomen. Wij willen jullie bedanken voor jullie inzet en enthousiasme! Met de andere turnsters hopen we er weer een mooi seizoen van te maken.

Met de turnsters uit de bovenbouw hebben we het seizoen afgesloten met een barbecue bij Fleur van Beek in de tuin. Het weer zat wat tegen, maar de gezelligheid was er niet minder door. We hebben hier afscheid genomen van Annelot Redert. Eerder in het seizoen hadden Jenaj Huys en Silva Hoeke al besloten te stoppen met turnen.

Meiden jullie ook allemaal bedankt voor het gezellige seizoen en de mooie turnjaren.

Allemaal een fijne vakantie!

Onze Sponsoren

Links