DOS Gymnastiek

Door Oefening Sterk

Gym greenn

Turnen

Trimfit

DOS TURNTEAM WINT TUCO WEDSTRIJD BERGSCHENHOEK

 

Bij de 2e TUCO wedstrijd in Bergschenhoek kwam de hele bovenbouw van DOS Schoonhoven in actie.

Voor de 4edivisie kwamen dit keer Marion Noorlander, Anne van den Berg, Anna Spek, Denise Been, Noami van den Bergh en Puck Eversen uit. Vooral op de brug zetten de DOS turnsters een prachtige totaal neer. Die lijn zetten zij door op balk (1e) vloer (2e) en sprong (2e). Met bijna zes punten verschil kwamen de meiden op de eerste plaats.

Het 3e divisie team moest het met maar vier turnsters doen en dus telden alle scores voor het eindklassement. Ylse van der Sloot, Pam de Jong, Nina Lorse en Renee Bomas waren dit keer goed op dreef. Met een 2e plaats op vloer en balk en 3e plaatsen op sprong en brug werden zij met nipt verschil 3e in de eindrankschikking.

Beide teams hebben nog een wedstrijd om hun plaats in de finale veilig te stellen. Op 6 mei volgt de thuiswedstrijd in de turnhal in Woerden.

 

Foto 2 bij verslag bergschenhoek 20170408Foto bij verslag Bergschenhoek 20170408

Onze Sponsoren

Links