DOS Gymnastiek

Door Oefening Sterk

Gym greenn

Turnen

Trimfit

Districtsfinale

 

Zaterdag 13 mei waren de districtsfinales in Amsterdam waar DOS twee senioren in de finale had. Zij starten op brug een zwaar toestel bij de senioren maar beide scoorden fantastisch met 10.90pnt. Hierna volgde balk het cruciale toestel want een val is zo gemaakt maar beide wederom nagenoeg foutloos en ook met dezelfde score van 10.80pnt. Daarna vloer waar Naomi van de Berg 10.70 scoorde en Marion Noorlander zichzelf overtrof met 12.15pnt en zich hierdoor een mooie uitgangspositie gaf voor het laatste toestel sprong. Ondanks de spanning werd er door beiden goed gescoord met wederom nagenoeg de zelfde score van 11pnt.

Dit bleek voor Marion voldoende te zijn om de titel voor zich op te eisen en zo districtskampioen te worden in de vierde divisie en hierdoor automatisch te promoveren naar de derde divisie.

Naomi stond net naast de gedeelde bronzen medaille op de 5de plaats van de in totaal 36 turnsters in de finale.

Met recht weer een top dag voor de meiden van DOS Schoonhoven.

 

Onze Sponsoren

Links