DOS Gymnastiek

Door Oefening Sterk

Gym greenn

Turnen

Trimfit

GOEDE WEDSTRIJD VOOR YLSE BIJ DISTRICTKAMPIOENSCHAP.

 

Afgelopen zaterdag 1 juli stond nog het Districtkampioenschap voor de 3e divisie op het programma in Amsterdam.  Ylse van der Sloot had zich middels een 4e plaats overtuigend weten te plaatsen. Yara den Houdijker mocht ook meedoen maar koos er met haar trainers voor eerst helemaal te herstellen van een liesblessure.

Ylse ging dus samen met Wilma de turnvloer op.  Ze begon met een prachtige half in half uur op sprong met 11.450 een van de hoogste scores. Op brug had zij in de laatste training een fikse blaar opgelopen, maar de tanden op elkaar en haar complete oefeningen netjes geturnd met de los om als B element. Ook op balk nauwelijks wankelingen en mooie oefening met acrobatiek en gymnastische sprongen naar kunnen.  Als laatste besloot Ylse met een mooie vloeroefening met een goede halve schroefsalto. Met 43.25 punten een prachtige score neergezet.

In een deelnemersveld van 35 turnsters een 15e plaats voor Ylse.

Onze Sponsoren

Links