DOS Gymnastiek

Door Oefening Sterk

Gym greenn

Turnen

Trimfit

DOS Schoonhoven D1  1e met teamwedstrijd in Bergschenhoek

 

Zaterdag 7 April was de 1e teamwedstrijd voor de turnsters van D1 van DOS Schoonhoven. Deze wedstrijd in competitie verband met 4 teams, werd gehouden in Bergschenhoek. DOS ging prima van start op brug, waar Noa-li netjes turnde en Jitske de hoogste score van 14,3 behaalde. Vervolgens naar balk, altijd zenuwslopend, maar waar Quinta en Linn met prachtige oefening er gelukkig op bleven staan. Als 3e onderdeel was vloer.  Benthe genoot en liet mooie oefening op muziek zien. Het laatste onderdeel was sprong, waar goede overslagen en streksprongen werden geturnd. Gaia was sterk op 4 toestellen en werd daardoor ook 1e van alle turnsters deze dag. Al met al een zeer geslaagde Turn dag voor DOS waar de turnsters hun 1e prijs behaalde en de trainster en het  publiek zeer trots waren.

 

Onze Sponsoren

Links