DOS Gymnastiek

Door Oefening Sterk

Gym greenn

Turnen

Trimfit

Wedstrijdplanning Turnselectie seizoen 2019-2020

Poule Turnsters Datum Plaats Tijd

Tegen

Poule 2 - DOS 1

Pam de Jong
Anne van den Berg
Puck Eversen
Yara Lesage
Fleur van Beek
Naomi van den Bergh
Marion Noorlander

25 januari

 

14 maart

 

16 mei

Capelle a/d Ijssel

 

Bergenschenhoek

 

Woerden

16.00 – 20.00

 

14.00 – 18.00

 

15.00 – 19.00

Thor
DOS 2

Velocitas
Toos
Boskoop

OKK
TUMO
Houvast

Poule 2 - DOS 2

Quinta Buijserd
Linn Jonckheer
Wieke van den Berg
Anna Spek
Renee Bomas
Yara den Houdijker

25 januari

 

1 februari

 

25 april

Capelle a/d IJssel

 

Lekkerker 
(Thuis)

 
Voorburg

16.00 – 20.00

 

16.00 – 20.00

 

12.00 –16.00

Thor
DOS 1

TUMO
Thor
Pro Patria

Houvast
Toos
Thor

Poule 3

Cheyenna Boedhai
Zara Dankers
Noa-Lie van Teijlingen
Dionne Prins

15 februari

 

7 maart

 

6 juni

Bergschenhoek

 

Woerden

 

Lekkerkerk
(Thuis)

14.00 – 18.00

 

15.00 –19.00



16.00 –20.00

TOOS
Velocitas 2

Mobilee
TOOS
Velocitas 1

Houvast
Thor

 Poule 5

 

Iris van der Bas
Naomi Dorst
Gaia Bijkerk
Noahli van der Hijden
Lotte Lankhorst
Jitske Scheper
Twinke de Hoog
Benthe van Beek

 8 februari

 

15 februari

 

  

9 mei

 Capelle a/d Ijssel

 

Bergschenhoek

 

 

Hazerswoude

16.00 – 20.00

 

14.00 – 18.00

 


08.30 - 12.30

Thor
Mobilee 1
Boskoop

Toos
Houvast 2
Mobilee 1

Mobilee 2
Houvast 2
Thor

 Poule 6

Anne Cattie
Evi-Lin van Teijlingen
Isabella Driesen
Sanne Klaasse
Esther van Joost
Annelijn Smale
Michelle Schep
Fenne Bootsma
Peninnah Irungu

8 februari

 

14 maart

 

6 juni

Capelle a/d IJssel

 

Bergschenhoek

 

Schoonhoven
(THuis)

16.00 – 20.00

 

14.00 – 18.00

 

11.00 – 15.00

Thor
Velocitas
Toos

Toos
Velocitas
Thor

Velocitas
Toos
Thor

 ALLEN FINALE 20 juni      

In iedere competitiepoule zijn 3 wedstrijden. Bij iedere wedstrijd mogen 6 turnsters uit die poule turnen, een week voor iedere wedstrijd wordt bepaald wie er mee mogen.

Na de 3 wedstrijden wordt per poule een eindklassering bepaald. De 4 ploegen die als hoogste geëindigd zijn, strijden tegen elkaar in de finale op 20 juni.

DOS Gymnastiek 100 jarig jubileum 

Onze Sponsoren

Links